تزریق ژل و فیلر

زیباتر شدن بوسیله حجیم کننده های بافتی :

علائم قابل رویت پیری در طی زمان به علت اشعه خورشید، وراثت و روش زندگی ایجاد می گردد و یکی ازعلائم زودرس آن ایجاد چین و چروک و کاهش حجم پوست می باشد با تزریق فیلرها بصورت غیر جراحی، می توان کاهش حجم را جبران کرده و این خطوط را از بین برد. اگر شما تمایل دارید که ظاهر شما جوان تر گردد و خطوط چین و چروک ها از بین رود این تزریقات برای شما مناسب می باشد.

کاربرد ژل ها در پوست :

مهمترین کاربرد تزریق ژل در پوست، پرکردن چین ها و چاله های عمیق در پوست است مثلاً خطوط خنده یا خطوط عمیق در ناحیه اخم و گاهی چین های عمیق در اطراف چشم و همچنین برای گونه گذاری خصوصاً خانم هایی که دچار لاغری صورت هستند و یا اینکه صورت نسبت به بدن لاغرتر است. فیلرها همچنین برای ضخیم و حجیم کردن لب ها و بهتر کردن ظاهر زخم های فرو رفته نیز بکار می روند.

اکثر فیلرهایی که در کشورهای معتبر اروپایی خصوصاً اروپای غربی و آمریکا ساخته می شوند و مورد تایید سازمان های معتبر در دنیا بوده و برچسب وزارت بهداشت کشورمان را نیز دارند، کاملاً بدون عوارض جانبی هستند.

همچنین قدرت پرکنندگی ژل ها به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله :

– تفکیک تزریق

– میزان چین محل : اینکه عمق چین فردی که قرار است ژل تزریق کند عمیق است یا نه

– حجم میزان داروی تزریقی

هزینه ژل تزریق شده :

هزینه تزریق اولاً به نوع ژل و دوام اثر آن و ثانیاً به حجم ژلی که در اخم یا خط خنده یا اطراف چشم نیاز دارد، بستگی دارد.

 

طب سوزنی

طب سوزني در كاهش يا از بين بردن چروك‌هاي دور چشم، پيشاني، خط اخم، خط خنده و ساير خطوط چهره موثر است. اثرات ضد چروك آن معمولا بعد از جلسات هفتم و هشتم درمان ظاهر مي‌شود.

پوست صورت معمولا بعد از ۳۵ سالگي شروع به افتادگي مي‌كند و بسياري از خانم‌ها به دنبال راه چاره براي درمان آن هستند. اثرات طب سوزني در ليفت صورت بسيار چشمگير است. براي اين منظور، خانم‌هاي غيرسيگاري معمولا به ۱۰ تا ۲۰ جلسه درماني نياز دارند. بعد از هفت جلسه نيز بسياري از بيماران اظهار مي‌كنند صورت‌شان سفت‌تر شده است. علاوه بر ليفت گونه‌ها و صورت، ليفتينگ پلك و ابرو نيز امكان‌پذير است اما به دليل حساسيت كار، اين شيوه درماني از جلسات پنجم به بعد انجام مي‌شود.